Rekrutacja na rok akademicki 2024/2025

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

PROMOCJE i ZNIŻKI w OPŁATACH CZESNEGO dla studentów rozpoczynających naukę w roku akademickim 2024/2025
| Sylwia Zielińska

Promocja „Zapisz się do 31 LIPCA 2024 r. - rozpocznij ze zniżką!” dotyczy każdego kandydata zapisującego się na studia w roku akademickim 2024/2025 na dowolną formę studiów prowadzonych przez Bielską Wyższą Szkołę im. J. Tyszkiewicza na kierunkach: KOSMETOLOGIA, ARCHITEKTURA WNĘTRZ wybierającego jeden z dwóch systemów płatności czesnego

Do dn. 31.07.2024 r. kandydat dokona zapisu na wybrany kierunek i formę studiów poprzez wypełnienie formularza rekrutacyjnego w Internetowym Systemie Rekrutacji dostępnym na stronie internetowej www.tyszkiewicz.edu.pl. oraz dostarczy do Biura Rekrutacji podpisane dokumenty: kwestionariusz osobowy, dokument wpłaty wpisowego i opłaty rekrutacyjnej, świadectwo dojrzałości.

Niedopełnienie wskazanych warunków rekrutacji oznacza rezygnację z promocyjnego czesnego, bez możliwości wnoszenia roszczeń finansowych przez kandydata.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ